Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz dla ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

  • Poradnia Medycyny Sportowej

    13 433 03 28 ul. Trakt Węgierski 16, Duklalek. Kazimierz Krajmas
internista, lekarz rodzinny

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie w latach 1985-1991, internista i specjalista medycyny rodzinnej. Posiada uprawnienia do badania kierowców i przeprowadzania badań profilaktycznych pracowników. Ukończył kursy badania USG - jamy brzusznej i tarczycy. Pracował w takich placówkach jak Szpital w Krośnie, Pogotowie Ratunkowe w Krośnie, Ośrodek Zdrowia Tylawa oraz SPG ZOZ Dukla gdzie pełnił funkcje dyrektora. W 2002 założył przychodnie "Medicus-Dukla" sp. z o.o. której obecnie jest współwłaścicielem.

Wizyta możliwa po wcześniejszym umówieniu się.


lek. med. Renata Krajmas
Specjalista chorób dziecięcych

Absolwentka AM w Lublinie w latach 1985-1991. Posiada specjalizacje II stopnia z zakresu Chorób Dziecięcych. Pracowała w takich placówkach jak Szpital w Krośnie - Oddział Dziecięcy, Ośrodek Zdrowia w Dukli - Poradnia Pediatryczna i Higiena Szkolna w latach 1994-2003. Od 2003 jest prezesem spółki Medicus-Dukla sp. z o.o. Dodatkowo od 2012 roku pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Miejscu Piastowym.

Wizyta możliwa po wcześniejszym umówieniu się.


NFZ dukla

Świadczymy usługi w ramach kontraktu z NFZ.